Etiler Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Etiler Daikin Klima Servisi , bireysel klima merkezi Vrf klima veya kanallı sistem klima bakımı onarımıKlima sisteminizin ömrünü uzatmak için kaliteli klima servisi ve bakımı çok önemlidir. Uygulamalı bakım ve arızalara ve diğer arızalara yol açarak klimanızı önemli ölçüde tehlikeye atabilirsiniz. Sürekli hizmet işletmemizin önemli bir özelliğidir ve tüm müşterilerimizin ilk telefon görüşmesinden, devam eden bakımına kadar, size özel olarak hazırlanmış önleyici bakım planları geliştirmek ve her türlü bakımı sağlamak için memnun olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Klima sisteminizin bakımı Etiler Daikin Klima Servis sisteminizin ömrünü uzatmak için son derece önemlidir. Bugün bizimle temasa geçin. Klima sisteminizin düzenli bakımı, tüm yıl boyunca en iyi durumda olmasını ve yüksek performansla çalışmasını sağlar; bakım sonucunda sıcak ya da soğuk havalarda yolda kalmayacağınız anlamına gelir. Normal kullanımda bile, sisteminiz kir, toz ve alerjenleri toplayacaktır ve genel aşınma yıpranma sonunda ünitenizi onarım gerektirmeden daha iyi hale getirecektir, bu nedenle rutin kontrolleri zamanında yapmak son derece önemlidir.

Etiler Daikin Klima Tamircisi

Etiler Daikin Klima Servis bakımlarının yıllık belirli düzenler içinde ilkbahar mevsimi ve sonbahar mevsimi olarak ikiye ayırarak yapmalıyız. İyi bir servis bakımında sonra klimanın kirliliği, klimanın çıkarttığı gürültülü çalışmalar, klima su akıtması gibi tatsız sorunlar ortadan kalkacaktır. Klimanız daha fonksiyonel verim ile konforunuzu arttıracak ve size ek mali külfetler yaratmaktan uzaklaşacaktır.

Daikin Klima arıza yaptığında soğutmadığında ya da ısıtmadığında, bu sorun bir konfor meselesinden daha fazlası olabilir. İhtiyaç açısından kullanılan klimaların ailenizin sağlığı ve güvenliği, özellikle çocuklar, yaşlılar veya astım gibi nefes alma güçlüğü olanlar için risk altında olabilir. Etiler Klima Servisi neden acil klima arıza bakım ihtiyacınız olduğunu anlıyor ve size bu hizmeti günün her saatinde sunuyor. Size ihtiyacınız doğrultusunda hızlı bir şekilde yanıt vermek ve klimanızın tek bir servis çağrısıyla çalışmasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Daikin Klima Servisi

Etiler Daikin Klima Teknik Servisi

Klimanızı değiştirip yerine yenisini koymak kolay gibi görünebilir. Ancak bu hem pahalı hem de zaman alan bir yol olacaktır. Klimanızla uzun yıllar birlikte yaşamak için tesisat kontrollerinizi bakım döneminde mutlaka yaptırmalısınız

Bir klimanın sorunsuz çalışması içi her yıl minimum bir bakıma ihtiyacı vardır, ikinci bakımın yapılması ek olarak fayda sağlar. Pahalı ve lüks gibi görünen klimanızın yıllık bakımlar ile arıza yapma ihtimali azalır, kullanım ömrü uzar, enerji tasarrufu sağlaması açısından da ek kaynaklar yaratır. Klima bakımı gerektiğinde bizi arayarak bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.

Etiler Daikin Klima Arıza Servisi

Klima arızlarını engelleyebilir miyiz ? Mevcut klima sistemleri ile ilgili yaygın problemler ; klima hatalı montaj , kötü yetersiz servis ekipmanları hizmetleri ve bakım eksikliğindenötürü oluşmaktadır. Çoğunlukla klima gaz şarjının fazla yapılması cihazın çalışma prnsibinin dışında kalıyor. Montaj esnasında uygun gaz şarjı yapılmazsa klimanın performansı ve verimliliği bozulur. Teknik servis teknikerleri sıklıkla soğutucu gaz şarj problemlerini çözemezler veya gazı tam dolu olan bir klimaya fazladan gaz ekleyerek sorunların daha da kötüyegitmesine neden olurlar. Klimanızın uzun ömürlü olması ve sağlam kalabilmesi için bir teknisyen ile anlaşırken ne isteiğinizi bilmelisiniz ve anlatabilmelisiniz.

Etiler Daikin Klima Servisi yıllık bakım onarım teknik çözüm teklifleri ve motaj taleplerinize uzman kadromuzla hizmet vermeye hazırız. Hem ticari hem de bireysel klimalarda çeşitli cihaz satışının yanında güvenilir profesyonel servis hizmetimizden de yarararlanınız. Daikin Servis Etiler bölgesi hizmetimiz içinde Kullanıcı olarak sizlere kolaylık sağlamak adına hafta sonu ve akşam saatlerinde de bakım tmirat çalışmamız bulunmaktradır. Klima arızalarında bireysel olarak yapacağınız tek müdahale klima resetlemek olmalıdır. Klima resetlemek genel olarak yapabileceğiniz kolay bir müdahaledir ve gerekli yönergeleri izleyerek yapılabilirliği vardır. Diğer tüm arızalarda kesinlikle profesyonel servis hizmeti almanızı şiddetle önermekteyiz. Çeşitli risk ve tehlike faktörlerinden zarar görmemek adına bunu öneriyoruz. Klimaların motajından kullanımına kadar olan süreçte yapılacak tek bir hata hem cihaz ömrünü hem de ekonomik anlamda bütçemizi etkileyecektir. Tekrar ifade etmek gerekirse hem ticari merkezi sistem klimalar, hem bireysel ev tipi multi- mono klimaların yıllık bakımından montajına kadar desteğimizi alabilirsiniz.


Etiler Daikin Klima Servisi hizmeti için tercih etmeniz için çokça faktör var.
Arızalanan bir klimanın sizleri bunaltıcı bir atmosfere sokmasına izin vermeyin. Yıl boyunca klima servis hizmeti alabileceğiniz işletmemize ulaşın.
Koşullara ve ihtiyaçlara göre gerçek fiyatlandırma, zamanlama ve tamirat süresi hakkında net bilgi.
Sürekli hizmet alımlarında indirim avantajları.
Genel davranış memnuniyeti odaklı hizmet veren çalışanlar.
20 Yıla yakın servis hizmeti tarihçesi
Klima arızalarında uzman bir kadro

Klima Bakımının Önemi
Klimalarda meydana gelebilecek beklenmedik sorunların önceden önlenebilmesi adına sistematik bakım azami önem taşımaktadır. Tüm kullanım zamanı boyunca klimasız kalmamak adına işbilir klima uzmanları tarafından tavsiye edilir.

Klimanızın Performans ya da Arıza Tespitinde Yapabilecekleriniz Neler Olabilir ?
Klima Filtre Temizleme, Filtre Kirlenip Tıkanmış Olabilir mi ?
Klimanın türü ve modeli önemsenmeksizin tıkanmış bir filtre kliamanızın soğtuma- ısıtma performansında düşüş yaratır. Eğer temizlemeyi biliyorsanız temizlik işlemini kullanım alanınızın tozlanma durumuna uygun sıklıklarda yapmalısınız .
Kullandığınız Klimanın arıza yapmaması ve kesintiye uğramaması için mekanın faktörü.
Eğer cihazın çalıştığı ortam çok fazla güneş alıyorsa, pencereleriniz çok büyük ise soğutma kapasitesine ulaşabilmek için cihazınız sürekli çalışabilir. Bunu engellemenin yollarıysa; mümkünse klimanın montajlanmış yerini güneş almayan bölüme taşıyabilirsiniz. Perdeleriniz varsa bunları kapatarak ortamın gölge olmasını sağlayabiliriniz. Sonuç olarak iç ısımayı dış faktörleri engelleyerek yaparak doğru soğutma oranına ulaşabilirsiniz. Daikin Klima Bakım Zamanı klima bakımlarının yıllık belirli düzenler içinde ilkbahar mevsimi ve sonbahar mevsimi olarak ikiye ayırarak yapmalıyız. İyi bir servis bakımında sonra klimanın kirliliği, klimanın çıkarttığı gürültülü çalışmalar, klima su akıtması gibi tatsız sorunlar ortadan kalkacaktır. Klimanız daha fonksiyonel verim ile konforunuzu arttıracak ve size ek mali külfetler yaratmaktan uzaklaşacaktır. Daikin Klima Servis Etiler bölgesinde aynı gün hızlı hizmet alırsınız.